Tarczyński, znany producent wysokiej jakości wędlin, kabanosów, parówek i przekąsek białkowych, poszerzył linię Naturalnie o kolejny segment kiełbasek śniadaniowych, które będą dopełnieniem oferty marki.
Rejestr domeny .pl w NASK opublikował raport dotyczący domeny .pl za czwarty kwartał 2020 roku.
Artykuł został przygotowany przez Veronikę Chomicz, prawnika i koordynatora praktyki prawa rosyjskiego w JP Business Law Firm
Zamykanie międzynarodowego ruchu lotniczego, odwoływanie kolejnych lotów oraz rosnące obawy pasażerów przed podróżami powietrznymi bardzo mocno odbijają się na sytuacji linii, a w efekcie na wyglądzie siatki połączeń.
Klient podpisuje umowę cyfrowo za pomocą platformy Autenti – mówi Grzegorz Pacuk z Grupy ANG S.A.
Branża deweloperska w całej Polsce aktywnie włączyła się w pomoc w związku z pandemią. Działający na terenie Wielkopolski Oddział Poznański Polskiego Związku Firm Deweloperskich już od wiosny 2020 roku podejmuje szereg dz
Bank Pocztowy podpisał umowę o współpracy z Izbą Gospodarki Elektronicznej. Dzięki dostępowi do partnerów e-Izby i bliższym kontaktom z ekspertami e-commerce Bank będzie lepiej rozwijać swoje usługi cyfrowe i dopasowywać j
Jeśli zamierzasz sprzedawać alkohol musisz uzyskać stosowne zezwolenie. Bez niego nie możesz handlować trunkami ani w sklepie, ani w restauracji. Podpowiadamy, co zrobić, by uzyskać stosowny dokument.
Na rynku pojawił się nowy produkt dla naszych czworonożnych ulubieńców – smaczki dla psów Deli4Dog wyprodukowane w 100% z naturalnych składników.
Jak nie pozwolić, by problemy finansowe przeszkodziły w osiągnięciu sukcesu biznesowego MŚP?