Sprzedaż

Halo Granie w Orange

Klienci Orange mogą skorzystać z usługi Halo Granie, dzięki której dzwoniące do nich osoby zamiast zwykłego sygnału oczekiwania na połączenie będą słyszeć dowolnie wybrany i

Klienci Orange mogą skorzystać z usługi Halo Granie, dzięki której dzwoniące do nich osoby zamiast zwykłego sygnału oczekiwania na połączenie będą słyszeć dowolnie wybrany i ustawiony dźwięk. Koszt usługi to 2 zł miesięcznie, a przez pierwsze dwa miesiące jej cena jest obniżona 50%. Orange udostępnia też klientom katalog darmowych Halo Tonów.

Poszczególnym osobom czy grupom w telefonie można przypisać odmienne melodie lub też wybrać ustawienia dla wszystkich dzwoniących. Przykładowo energiczną muzykę na dzień i spokojne melodie na wieczór.

Klienci mają do wyboru Halo Tony podzielone na kategorie, na przykład Pop i Rock, przez Hip Hop, R’n’b i Śmieszne. W swoim Albumie mogą gromadzić dowolne utwory i zarządzać nimi według własnego uznania.

Jak włączyć usługę:
wysłać SMS-a pod numer 3333 podając kod wybranego Halo Tonu (koszt zwykłego SMS-a w Twojej ofercie)
zadzwonić pod numer *3333 (koszt, jak za zwykłe połączenie/za minutę połączenia)
przez internet na https://www.orange.pl/portal/map/store/fantons w zakładce Orange World
przez telefon na wap.orange.pl,

hastagi na stronie:

#www halogranie orange pl #halo granie za darmo #halogranie orange pl #darmowe halo granie #kody orange czerwiec #darmowe halo granie orange #halo granie orange #halo granie orange utwory #halo granie orange za darmo #halo granie za darmo w orange

A to już wiesz?  National Geographic i Vattenfall angażują uczniów w walkę ze zmianami klimatu

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy