Biznes Finanse Statystyki

Dominet Bank

Dominet Bank wzbogaca swoją ofertę adresowaną do mikroprzedsiębiorstw, wprowadzając nowy produkt finansowy pod nazwą – Biznes Profit. W jego ramach, w zależności od charakteru prowadzonej

Dominet Bank wzbogaca swoją ofertę adresowaną do mikroprzedsiębiorstw, wprowadzając nowy produkt finansowy pod nazwą – Biznes Profit. W jego ramach, w zależności od charakteru prowadzonej działalności gospodarczej, klienci mogą skorzystać z trzech różnych pakietów produktowych: DOBRY POCZĄTEK, MOJA FIRMA i ORGANIZACJA. Każdy z nich gwarantuje niskie koszty utrzymania rachunku oraz atrakcyjne formy finansowania działalności.

18 milionów rachunków osobistych

Biznes Profit w Dominet Banku oferuje rachunek bieżący dla mikroprzedsiębiorcy oraz komplementarny pakiet produktów i usług dopasowanych do potrzeb klienta. Osoby korzystające z oferty mają łatwy i tani dostęp do usług bankowych bezpośrednio z siedziby firmy, 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu (poprzez serwis e-Dominet lub home banking). Biznes Profit gwarantuje również uzyskanie, w uproszczonym trybie, finansowania działalności w postaci dopuszczalnego salda debetowego (wówczas klient zobowiązany jest do zadeklarowania wysokości wpływów na rachunek), a także kredytu odnawialnego w rachunku bieżącym. Dodatkowym atutem pakietu jest brak obowiązku systematycznego zasilania rachunku.

DOBRY POCZĄTEK
Pakiet Dobry Początek przygotowany został z myślą o osobach rozpoczynających działalność gospodarczą lub prowadzących ją nie dłużej niż 12 miesięcy. Oferuje on bezpłatne prowadzenie rachunku do 6. miesiąca działalności (opłata abonamentowa w okresie od 7. do 12. miesiąca wynosi 9,90 zł), a także darmowe przelewy do ZUS i US poprzez serwis e-Dominet (w placówce Banku opłata za przelew wynosi 1,50 zł). Maksymalne dopuszczalne saldo debetowe na rachunku wynosi 1.500 zł, jednak nie może ono przekroczyć 60% deklarowanych wpływów i jest oprocentowane w wysokości 19%.

MOJA FIRMA
Moja Firma to pakiet skierowany do osób prowadzących działalność gospodarczą przynajmniej od roku, zatrudniających mniej niż 10 osób i rozliczających się z US w uproszczony sposób. Zakłada on dopuszczalne saldo debetowe na rachunku w wysokości do 5.000 zł (oprocentowanie wynosi 17%) oraz oferuje możliwość skorzystania z atrakcyjnego kredytu odnawialnego. Opłata miesięczna za prowadzenie rachunku Moja Forma wynosi przez pierwsze 6 miesięcy prowadzenia rachunku jedynie 9,90 zł (od 7. miesiąca – 15 zł), a środki na nim zgromadzone oprocentowane są w wysokości 1% w skali roku.

A to już wiesz?  zentrada rozszerza bazę adresową dostawców towaru o dodatkowe informacje

ORGANIZACJA
Pakiet Organizacja adresowany jest do firm i klientów instytucjonalnych prowadzących swoją działalność dłużej niż 12 miesięcy. Oferuje on możliwość korzystania z dopuszczalnego salda debetowego do kwoty 10.000 zł (przy oprocentowaniu w wysokości 17%). Podobnie jak w przypadku pakietu Moja Firma, klienci mogą skorzystać z kredytu odnawialnego w rachunku bieżącym. Środki zgromadzone na rachunku oprocentowane są w zależności od salda środków na rachunku – od 1% do 1,4%. Miesięczny koszt prowadzenia rachunku wynosi przez pierwsze 6 miesięcy prowadzenia rachunku 15 zł, a od 7. miesiąca – 20 zł.

Pakiety Biznes Profit to pierwszy krok Dominet Banku w kierunku zbudowania komplementarnej, atrakcyjnej i unikatowej na rynku oferty dla klientów z segmentu mikroprzedsiębiorstw. „Jako innowacyjny bank dla rodziny chcemy przede wszystkim wspierać rozwój firm rodzinnych. Jestem przekonany, że Biznes Profit spełni rosnące wymagania mikroprzedsiębiorców, wśród których obserwujemy znaczące zapotrzebowanie na takie produkty” – mówi Paweł Pietryka, dyrektor pionu sprzedaży detalicznej Dominet Banku.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy