Aktualności Sprzedaż

Sieć supermarketów drogeryjnych Rossmann liczy już 283 sklepy

Od 22 lutego mieszkańcy Leszna mogą robić zakupy w placówce przy ul. Narutowicza 22. Z okazji otwarcia na klientów czekała wyjątkowa oferta promocyjna.

Sklep jest czynny od poniedziałku do piątku w godz. 9 –19, w soboty do godz. 15. Pracę w nim znalazło 12 osób.

W tym roku Rossmann Polska planuje powiększyć sieć do 330 placówek na terenie całego kraju. W najbliższym czasie sklepy z centaurem w logo pojawią się w Żaganiu, Wadowicach i Włocławku.

078061b.jpg

Rossmann to obecnie jedna z największych sieci drogeryjnych w Europie, posiadająca ponad 1800 sklepów, funkcjonująca w Niemczech, Polsce, Czechach i na Węgrzech.

W Polsce Rossmann jest liderem w branży, posiada sieć placówek samoobsługowych zlokalizowanych w całym kraju. W chwili obecnej sieć liczy blisko 300 sklepów we wszystkich większych miastach w Polsce. W 2008 roku firma zamierza otworzyć kilkadziesiąt nowych placówek na terenie całego kraju. Wszystkie uruchamiane w Polsce filie Rossmann to placówki samoobsługowe, które charakteryzują się szerokim asortymentem drogeryjno – perfumeryjnym (9,5 tys. pozycji) oferowanym w niskich cenach, profesjonalną obsługą, harmonijnym układem sklepu, dobrym oświetleniem, jasną kolorystyką oraz utrzymanym w tonacji czerwono-białej wyposażeniem sklepu.

Na fasadzie każdego sklepu widnieje logo firmy – wpisany w literę „O” Centaur – mityczna postać grecka: pół-koń pół mężczyzna, będące wizualizacją nazwiska założyciela i właściciela firmy (Ross – rumak, mann – mężczyzna).

hastagi na stronie:

#rossman sklep internetowy #sklep internetowy rossmann #rossmann sklep internetowy

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy