Biznes

Współpraca Adobe i Janmedia

Janmedia Interactive nawiązała ścisłą współpracę z Adobe. Kooperacja obu firm ma służyć popularyzacji technologii Flex i AIR jako efektywnego narzędzia budowania skutecznych i efektownych aplikacji

Janmedia Interactive nawiązała ścisłą współpracę z Adobe. Kooperacja obu firm ma służyć popularyzacji technologii Flex i AIR jako efektywnego narzędzia budowania skutecznych i efektownych aplikacji biznesowych.

Janmedia jako jedna z nielicznych na świecie agencji interaktywnych nawiązała tak ścisłą współpracę z Adobe.

To strategiczne partnerstwo umożliwiło nam dostęp do najnowszych technologii związanych z obiegiem dokumentów, podpisem cyfrowym, zaawansowanym streamingiem video oraz budową aplikacji Flash, Flex oraz AIR – mówi Paweł Cichoń, Dyrektor Kreatywny Janmedia.
Janmedia to firma, która kompetencjami i wielkim entuzjazmem dla technologii Adobe zdobyła renomę wśród polskich i zagranicznych klientów – komentuje Tadeusz Chełkowski, Dyrektor Techniczny Adobe.

Technologia Flex ułatwia budowanie aplikacji działających w środowisku internetowym. AIR pozwala natomiast uruchamiać aplikacje internetowe w środowisku desktopowym.

W ramach współpracy powstają pierwsze wdrożenia korporacyjne w technologiach Flex i AIR dla klientów Janmedia z Europy i USA. Janmedia włączyła się też w popularyzację technologi – aktualnie współtworzy serwis www.flextech.pl.

A to już wiesz?  Współpraca e-point SA z Google przy rozwoju polskiego e-commerce

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy