Biznes Statystyki

Comarch NonLife Insurance w PZU SA

Comarch podpisał umowę z Powszechnym Zakładem Ubezpieczeń SA (PZU SA) na dostarczenie i wdrożenie kompleksowego rozwiązania informatycznego do obsługi ubezpieczeń finansowych. Umowa obejmuje wdrożenie autorskich

Comarch podpisał umowę z Powszechnym Zakładem Ubezpieczeń SA (PZU SA) na dostarczenie i wdrożenie kompleksowego rozwiązania informatycznego do obsługi ubezpieczeń finansowych. Umowa obejmuje wdrożenie autorskich systemów Comarch oferowanych na rynek ubezpieczeń oraz dostosowanie tych rozwiązań do wymagań PZU SA.

Żyje się jak dawniej, twierdzą internauci

Zakres umowy obejmuje wdrożenie kompleksowego rozwiązania dedykowanego dla obszaru ubezpieczeń finansowych w PZU SA w zakresach związanych ze wsparciem procesu sprzedaży, obsługą wniosków i polis ubezpieczeniowych oraz rozliczeń z kontrahentami. Bardzo ważnym elementem systemu jest funkcjonalność pozwalająca na ocenę ryzyka związanego z zawieranymi umowami oraz monitoring faktur i windykacja należności. Wdrożone rozwiązanie będzie pozwalało na automatyzację procesów sprawozdawczości ubezpieczeniowej oraz raportowanie operacyjne i zarządcze.

A to już wiesz?  Robeco w ofercie Xelion

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy