Biznes Ekonomia Firmy

Michał Okoń nowym dyrektorem ds. sprzedaży i marketingu Marvipol Development

Michał Okoń został nowym dyrektorem ds. sprzedaży i marketingu czołowego stołecznego developera – spółki Marvipol Development S.A. Poprzednio kierował sprzedażą, marketingiem, PR i relacjami inwestorskimi

Michał Okoń został nowym dyrektorem ds. sprzedaży i marketingu czołowego stołecznego developera – spółki Marvipol Development S.A. Poprzednio kierował sprzedażą, marketingiem, PR i relacjami inwestorskimi warszawskiej grupy Wandalex S.A. – notowanego na GPW lidera rozwiązań systemów magazynowych i logistycznych. Pod jego kierownictwem spółka osiągnęła trzykrotny wzrost ceny akcji i roczne wzrosty sprzedaży w wysokości 30%.

078061b.jpg

W najbliższym czasie do zadań dyrektora ds. sprzedaży i marketingu będzie należało opracowanie i wdrożenie strategii sprzedażowych i komunikacyjnych dla firmy Marvipol Development oraz prowadzonych przez nią projektów. Poza 20-piętrowym luksusowym apartamentowcem PROSTA TOWER, firma buduje obecnie kilka budynków i zespołów mieszkaniowych – m. in. Melody Park przy ul.Puławskiej, Wiatraczna Residence, Mokotów Residence, Osiedle Platany.

„Rynek developerski należy do najciekawszych – powiedział Michał Okoń. – Daje wielkie możliwości działania, a zarazem jest pełen wyzwań – to bardzo konkurencyjna branża. Jedną z jej najbardziej atrakcyjnych cech jest możność pracy przy spektakularnych projektach – jak nasz flagowiec, PROSTA TOWER”.

Michał Okoń, poza pracą, zajmuje się również karierą akademicką – jest doktorantem Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Ma na koncie szereg publikacji naukowych i praktycznych z dziedziny komunikacji biznesowej. W poprzednich latach był związany z kilkoma uczelniami, gdzie pełnił funkcję m. in. menedżera ds. rozwoju. W wolnych chwilach fotografuje oraz uprawia liczne sporty – od karate, przez windsurfing, po biegi długodystansowe.

Marvipol Development jest jedną z najbardziej aktywnych firm developerskich na rynku warszawskim. Od początku swojej działalności w 1996 roku Marvipol współpracuje z najlepszymi pracowniami architektonicznymi i rzetelnymi wykonawcami, dbając o zachowanie najwyższych norm jakości architektury, budownictwa i wykończenia. Inwestycje Marvipol Development oraz profesjonalizm pracowników firmy są wysoko oceniane przez jej Klientów. Znajduje to również odzwierciedlenie w licznych wyróżnieniach i nagrodach przyznawanych przez niezależne wydawnictwa i organizacje.

A to już wiesz?  Ile kosztują najtańsze, nowe mieszkania

hastagi na stronie:

#michał okoń marvipol kontakt

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy