Reklama Statystyki

Castrol i Makro wręczają nagrody!

Za nami finał letniej loterii „Zrób to sam! Wygraj samochód!”, organizowanej przez firmy Makro Cash and Carry Polska we współpracy z Castrol Lubricants. 10 października

Za nami finał letniej loterii „Zrób to sam! Wygraj samochód!”, organizowanej przez firmy Makro Cash and Carry Polska we współpracy z Castrol Lubricants. 10 października w Białymstoku zwycięzcy przekazana została nagroda główna – Volkswagen Polo.

Loteria trwała od końca lipca do połowy sierpnia w 25 halach Makro i cieszyła się dużym zainteresowaniem kupujących. Aby wziąć w niej udział wystarczyło dokonać na stoisku „Zrób to sam!” zakupów na kwotę co najmniej 200 złotych (w tym minimum jednego produktu firmy Castrol).

Żyje się jak dawniej, twierdzą internauci

5 września spośród biorących udział w konkursie klientów sieci Makro wylosowano szczęśliwców, którym przekazano oryginalne firmowe polary Castrol Subaru Racing Team.

Zdobywcą głównej nagrody jest Sklep Ogólnospożywczy Siódemka s.c. LID.

– Pomysł organizacji promocji z siecią Makro Cash and Carry Polska był strzałem w dziesiątkę. Akcja cieszyła się zainteresowaniem klientów, dlatego w przyszłości będziemy kontynuować współpracę również w tym zakresie – mówi Piotr Leśniewski z firmy Castrol.

A to już wiesz?  WPROST: kulisy rozmów z Michałem Tuskiem i ministrowie do wymiany

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy