Zarządzanie

pierwszy w pełni funkcjonalny system e-rejestracji pacjentów

Impulsy z GK ATM uruchomią w Warszawie pierwszy w pełni funkcjonalny system e-rejestracji pacjentów Impulsy Sp. z o.o., spółka należąca do grupy kapitałowej ATM S.A.,

Impulsy z GK ATM uruchomią w Warszawie pierwszy w pełni funkcjonalny system e-rejestracji pacjentów

Impulsy Sp. z o.o., spółka należąca do grupy kapitałowej ATM S.A., podpisała w kwietniu br. umowę z Samodzielnym Zespołem Publicznych Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa Praga Północ na wdrożenie zintegrowanego systemu informatycznego do zarządzania usługami medycznymi —Medicus On-Line. Wdrożenie systemu obejmuje również uruchomienie w Warszawie pierwszej w pełni funkcjonalnej e-rejestracji dla Pacjentów przychodni.

Medicus On-Line jest autorskim produktem spółki Impulsy, łączącym wysoką funkcjonalność z łatwością obsługi. Rozwiązanie umożliwia połączenie ze sobą rozproszonych lokalizacji placówki medycznej w prosty sposób, także dzięki przyjaznemu dla użytkownika końcowego interfejsowi internetowemu.

Realizacja kontraktu, którego wartość przekracza dwa miliony złotych, zakończy się jeszcze w tym roku. Jest to już trzeci warszawski Zespół Zakładów Publicznych Leczenia Otwartego, gdzie uruchomiony zostanie kompleksowy system obsługi pacjenta oferowany przez Impulsy Sp. z o.o.
z grupy kapitałowej ATM.

Impulsy Sp. z o.o. od kilkunastu lat działa na polskim rynku usług informatycznych dla sektora medycznego i od 2007 roku wchodzi w skład grupy kapitałowej ATM. Spółka zajmuje się sprzedażą i wdrażaniem oraz opieką serwisową systemów teleinformatycznych dla szpitali i przychodni, w szczególności autorskiego produktu Medicus On-Line, przeznaczonego do kompleksowego zarządzania placówkami medycznymi i gwarantującego skuteczne rozliczenia z NFZ. Więcej informacji na:www.impulsy.pl.

ATM S.A. jest spółką teleinformatyczną, notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Pod marką ATMAN świadczy usługi telekomunikacyjne dla przedsiębiorstw i instytucji w oparciu o własne sieci światłowodowe i centra danych. Najważniejsze składniki oferty ATM to: dostęp do Internetu, szerokopasmowa transmisja danych oraz usługi kolokacji i hostingu. Spółka świadczy także usługi telefoniczne oraz outsourcingu telekomunikacyjnego. Głównymi odbiorcami usług są operatorzy telekomunikacyjni, media tradycyjne i portale internetowe oraz firmy z sektora finansowego, handlowego i przemysłowego.

Od 2006 roku ATM S.A. z sukcesem buduje grupę kapitałową w skład, której wchodzi obecnie 10 podmiotów z Polski i zagranicy. Spółki grupy kapitałowej uzupełniają kompetencje telekomunikacyjne ATM S.A. w dwóch głównych obszarach: integracji systemów teleinformatycznych oraz produkcji i wdrażania oprogramowania aplikacyjnego. Dokładniejsze informacje pod adresem: www.atm.com.pl.

A to już wiesz?  Pracownicy agencji Edelman usatysfakcjonowani

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy