Społeczeństwo Statystyki

Pierwszy Ogólnopolski Szczyt Uwodzicieli

To impreza jakiej jeszcze w Polsce nie było! Na świecie najbardziej znanym tego typu zlotem jest Cliff’s List Convention, podczas którego pojawia się śmietanka światowych

To impreza jakiej jeszcze w Polsce nie było! Na świecie najbardziej znanym tego typu zlotem jest Cliff’s List Convention, podczas którego pojawia się śmietanka światowych uwodzicieli i tysiące uczestników.

Wzorem kolegów zza oceanu zaprosiliśmy wyjątkowych przedstawicieli polskiej sceny uwodzenia oraz wyjątkowych zagranicznych gości. Podczas POSU wystąpią m.in. Shark, Red Gremlin, Kex, 4you4ever, Adept, Alex, Adventurer, DeMarco, PiterXXL, Solid, Paweł Sowa, Tommmmmm, Tupak, Wexman i Max Hedon.

130320.jpg

Więcej informacj na temat prelegentów i szczegółowy program wykładów znajdziesz na stronie: www.posu.uwo.pl

W ostatnim okresie wiedza na tema uwodzenia kobiet stała się bardzo popularna na całym świecie.

Pojawiła się na rynku propozycja wielu różnych szkoleń z tego zakresu, a w internecie zaczęło się tworzyć wiele serwisów tematycznych.

Największym tego typu serwisem w Polsce jest Uwo.pl (www.uwo.pl), który zrzesza największą grupę aktywnych użytkowników. To z inicjatywy Uwo.pl został zorganizowany POSU (www.posu.uwo.pl)

Tematyka uwodzenia wzbudza wciąż pewne emocje w społeczeństwie choć tak naprawdę jest to odzwierciedleniem szybkich zmian w otaczającym nas świecie. Patrząc na ten trend z socjologicznego punktu widzenia, potrzeba zdobywania wiedzy jak stać się lepszym mężczyzną, który przyciąga atrakcyjne kobiety, jest wynikiem coraz większych problemów jakie pojawiają się w relacjach damsko-męskich.

Odpowiedzi na to pytanie nie da się znaleźć łatwo, ale są pewne sygnały, które są dość charakterystyczne dla tej tendencji.

Przebywanie przez wiele godzin przed komputerem, izolowanie się od ludzi, unikanie sportu, „sztuczne” jedzenie, przeciążenie umysłu, stresujące warunki pracy, itp. Wszystko to sprawia, że już w młodym wieku u mężczyzn spada poziom testosteronu. W efekcie mężczyźni stają się „mniej męscy” i mają coraz większe problemy w nawiązywaniu kontaktów z kobietami i w ogóle mają coraz mniej chęci do nawiązywania takich kontaktów.

Misją POSU jest propagowanie idei „prawdziwego faceta”, który w sposób naturalny przyciąga do siebie kobiety i potrafi tworzyć szczęśliwe związki. W trakcie 3 dniowego Szczytu pojawi się dwunastu wyjątkowych prelegentów uznawanych za jednych z najlepszych w środowisku uwo w Polsce.

A to już wiesz?  Park Bench Etiquette - Would You Stay or Go?

Zostali także zaproszeni czterej niezwykli goście znani ze swoich umiejętności w skali międzynarodowej.

Wokół POSU przewidziane są też inne imprezy towarzyszące.

GOŚĆ SPECJALNY – SHARK!!!

Absolutnie wyjątkowym gościem Szczytu będzie Ranko Magami, znany też jako “Shark” – twórca stylu “direct” i jeden z najbardziej znanych uwodzicieli na świecie.

Jeden z działów na Uwo.pl od samego początku forum jest poświęcony filozofii uwodzenia Sharka. Dlatego wybór jego jako gościa specjalnego był dla nas oczywisty. Będzie to dla niego pierwsza wizyta w Polsce i tym samym pierwsza okazja dla nas do ujrzenia na żywo człowieka-legendy, który wprowadzając do środowiska uwodzicieli styl “direct”.

PRZEDSTAWICIELE NAJWIĘKSZEGO PROJEKTU UWO W EUROPIE!!!

Specjalnie na Szczyt udało nam się także zaprosić przedstawicieli obecnie największego w Europie projektu związanego z treningami uwodzenia. Do Warszawy przyjedzie trzech z pięciu najlepszych trenerów Rosyjskiej Metody Skutecznego Uwodzenia (RMES – Ruskaja Model Efektiwnogo Sobłażnienija) – Red Gremlin, Kex, 4you4ever.
W ramach tego projektu od 2002 roku zostało przeszkolonych ponad 20.000 mężczyzn!!!

SZALONA IMPREZA W KLUBIE

W piątek wieczorem (28.09) w jednym z warszawskich klubów organizujemy mega imprezę dla wszystkich uczestników Szczytu. Każdy będzie miał wstęp gratis i małą niespodziankę, która będzie na niego czekała w środku.

UWAGA!!! Praktyka uwo w terenie dla każdego uczestnika w ramach ExcuseKillera!!!

W trakcie Szczytu przewidziane są też praktyczne zadania dla każdego uczestnika.
Jak wiadomo od samego słuchania wykładów nikt nie zostanie superuwodzicielem. Potrzebna jest praktyka.
Wszyscy będą mogli w praktyce sprawdzić swoją nową wiedzę wykonując konkretne ćwiczenia. Dla uczestników przewidziany jest specjalny trening z misjami do samodzielnego wykonania w terenie w przerwach obiadowych i kolacyjnych oraz wieczorem w klubach.

NAGRODY!

Oprócz tego wszystkiego na uczestników POSU czeka wiele atrakcyjnych nagród przygotowanych przez prelegentów. Do wylosowania będą treningi, indywidualne coachingi, e-booki i książki z zakresu uwodzenia.
Szczegółowa lista nagród znajduje się na: www.posu.uwo.pl

A to już wiesz?  John Podesta Joins Global Ocean Commission

Wierzymy, że Szczyt i wspólne uwo będzie kamieniem milowym w rozwoju i rozpowszechnianiu idei uwodzenia w Polsce. To na pewno historyczne wydarzenie. Przede wszystkim to spotkanie będzie impulsem do jeszcze głębszej zmiany dla każdego, kto weźmie w nim udział. Zarówno w wykładach naładowanych potężną dawką energii “jądrowej” jak również w tych wszystkich działaniach w terenie, które zostały zaplanowane na ostatni weekend września. Będzie czas na wspólne uwo i zobaczenie najlepszych w akcji w różnych miejscach, oraz oczywiście na bezpośrednie rozmowy z nimi w kuluarach i w terenie.

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy