Turniej Castrol Cup wystartował

Eliminacjami w Piasecznie rozpoczął się w sobotę, 13 października, turniej Castrol Cup. To pierwsze zawody z cyklu, którego zwycięzcy pojadą w nagrodę reprezentować Polskę na Europejskim Turnieju Piłki Nożnej Castrol 5s i obejrzeć na żywo ćwierćfinał EURO 2008.

W Piasecznie spotkały się 22 drużyny. W ciągu 12 godzin rozegrano 50 spotkań, które wyłoniły 4 najlepsze zespoły. Emocji nie brakowało do samego końca. Do wielkiego finału, który odbędzie się w styczniu w Puławach, zakwalifikowały się ekipy Carsmot, Petro-oil Lublin, RK Niedziałek i Inter Cars „B”.

079017a.jpg

Nad tym, by wszystko odbyło się profesjonalnie i zgodnie z zasadami piłki halowej, czuwał m.in. Adam Orlikowski z Legii Warszawa. Ale poza rywalizacją i chęcią zwycięstwa, turniej to także świetna zabawa. „Przeważnie drużyny grają dla przyjemności, ale są i tacy, którzy trenują. Fajne zawody, fajna zabawa, sędziuje się sympatycznie, gra jest fair play” – podsumował sędzia Piotr Rucki.

Turniej Castrol Cup wpisuje się w koncepcję sponsoringu EURO 2008 przez firmę. <„Ponieważ Castrol jest sponsorem mistrzostw Europy Euro 2008 w piłce nożnej, postanowiliśmy zaangażować w tę grę również naszych Klientów” – tłumaczy Magdalena Vielhaber z Działu Marketingu Castrol. Organizatorów turnieju wspierają też piłkarscy Ambasadorzy marki. Trener Zagłębia Lubin Czesław Michniewicz i trener przygotowania fizycznego Legii Warszawa Ryszard Szul opublikowali na stronie internetowej wiele cennych porad dla uczestników.

Authors
Tags , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Related posts

Top